Váš dar 300 korun

zabezpečí týdenní náklady na lůžko v dětském oddělení.

Získejte více informací o programu Sponzorství nemocničního lůžka.

Váš dar 500 korun

zaplatí týdenní hospitalizaci matky v porodnici.

Získejte více informací o programu Sponzorství nemocničního lůžka.

Váš dar 850 korun

uhradí týdenní náklady na lůžko na všeobecném oddělení.

Získejte více informací o programu Sponzorství nemocničního lůžka.

 

Váš dar 1 100 korun

se postará o týdenní provoz lůžka na chirurgickém oddělení.

Získejte více informací o programu Sponzorství nemocničního lůžka.

Pomoc můžete darovat jako vánoční dárek

Pomoc můžete darovat jako vánoční dárek

Nevíte si rady s vánočním dárkem? Darujte pomoc! Potěšíte hned dvakrát. Potřebným pacientům v Ugandě dáte přístup ke kvalitní lékařské péči. Pod vánoční stromeček pak můžete dát darovací Certifikát a užít si společně s vašimi blízkými pocit z dobrého skutku.

Pomoc, kterou nemocnice již desátým rokem poskytuje v ugandském kraji Buikwe, je možná jen díky dárcům z Česka. V programu Sponzorství nemocničního lůžka podporují dárci provoz konkrétních typů lůžek na určitý čas. Pomozte nám s úhradou týdenních nákladů na lůžko na dětském, porodnickém, všeobecném nebo chirurgickém oddělení. 

Váš dar 300 korun zabezpečí týdenní náklady na lůžko v dětském oddělení: Děti ohrožuje nejčastěji malárie, zápal plic, zánětlivá onemocnění a podvýživa. Lékaři dokáží zasáhnout i při závažnějších komplikacích. Váš dar 500 korun zaplatí týdenní hospitalizaci matky v porodnici: Denně zachraňují lékaři životy novorozenců i matek při komplikovaných porodech. Pomáhají ženám s porodnickou píštělí a dalšími gynekologickými obtížemi.
Váš dar 850 korun uhradí týdenní náklady na lůžko na všeobecném oddělení: Dospělí pacienti jsou nejčastěji postiženi virem HIV a v jeho důsledku, při oslabené imunitě, infekcemi. Dále trpí srdečními onemocněními a diabetem. Váš dar 1 100 korun se postará o týdenní provoz lůžka na chirurgickém oddělení: Na chirurgické oddělení přicházejí pacienti nejčastěji se zánětem slepého střeva, s kýlou, úrazy a popáleninami.

Česká nemocnice sv. Karla LwangyPodpořte Českou nemocnici sv. Karla Lwangy – Sponzorujte nemocniční lůžko

Prostřednictvím webového formuláře můžete vybrat konkrétní typ lůžka a výši vašeho daru. Pokud máte zájem, abychom vám poslali Certifikát a stihli to do Vánoc, poukažte váš dar a objednejte Certifikát nejpozději do 12. prosince (pro tištěný certifikát) nebo do 20. prosince (pro elektronický certifikát).

Za vaši pomoc děkujeme!